جلسه هم اندیشی تهک کشاورزی با حضور مدیران کل هواشناسی استان های قزوین و همدان
جلسه هم اندیشی تهک کشاورزی با حضور مدیران کل هواشناسی استان های قزوین و همدان

جلسه هم اندیشی تهک کشاورزی با حضور مدیران کل هواشناسی استان های قزوین و همدان در محل سالن جلسات اداره کل هواشناسی استان قزوین برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان قزوین ؛ جلسه هم اندیشی تهک کشاورزی در تاریخ ۲۴آبان ماه ۱۳۹۷ با حضور مدیران کل هواشناسی استان های قزوین و همدان در محل سالن آمفی تاتر شهید ایزدی اداره کل هواشناسی استان قزوین برگزار گردید.

در این جلسه معاونت پیش بینی و پیش آگاهیهای جوی هواشناسی استان، کارشناسان پیش بینی و تحقیقات قزوین ،مسئول حراست و جمعی از کارشناسان هواشناسی همدان نیز حضور داشتند، ابتدا آقای مهندس شیخ الملوکی مدیر کل هواشناسی استان قزوین ضمن خوشامدگویی در خصوص اهمیت اطلاعات هواشناسی در بهبود زندگی مردم، و روشهای اجرای تهک در استان مطالبی را بیان داشتند.

در ادامه آقای مهندس باقری، مدیر کل هواشناسی استان همدان نیز ابراز امیدواری کرد همکاری و مشارکت کارشناسان در دو استان به بهبود اجرای برنامه عملیاتی و پیشبرد اهداف سازمان، کمک کننده باشد.

در این جلسه، کارشناسان هر دو استان گزارشی از فعالیت های تهک کشاورزی را در قالب پاورپوینتی ارائه نمودند .دوشنبه 26 آذر 1397
05:09:55
تعداد بازدید ها از این صفحه: ۳۹۵تعداد بازدیدکنندگان کنونی: ۴

تعداد کل بازدید کنندگان: ۸۶۰۳۹۵


Copyright © QazvinMet All rights reserved
E-mail : info@qazvinmet.ir - Design and Power by: CaspianITC