حضور دو روزه در استان قزوین
ریاست سازمان هواشناسی از هشت ایستگاه هواشناسی استان بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان قزوین: در این بازدید سحر تاج بخش ریاست سازمان هواشناسی کشور ، محمد ناصر هاشمی معاونت توسعه مدیریت  و منابع انسانی وعبد الرسول حسن پور مدیر کل حوزه ریاست به همراه مسولان استانی هواشناسی حضور داشتند.

هشتم بهمن ماه سال ۹۹ پس از جلسه با استاندار قزوین، ایستگاه های خودکار رازمیان ، نیمه خودکار معلم کلایه،کوهین، تاکستان ،آوج و بوئین زهرا و نهم بهمن ایستگاه های فرودگاهی قزوین و تمام خودکار آبیک مورد بازدید قرا گرفتند.

در این حضور استانی تاج بخش و همراهان ضمن بازدید از ایستگاه ها ، وضعیت پلت فورم و ساختمان ایستگاه ها را با دقت بررسی کردند.

دیده بانان ایستگاه ها،  بطور کامل شرایط و خواسته های خود را مطرح نمودند. خواسته های مطرح شده از طرف دیده بانان در خصوص  شرایط حقوقی و عدم اعتبارات لازم جهت بهسازی ایستگاه ها بود .

تاج بخش گفت: مشکلات و خواسته های دیدبانان و شرایط موجود کاملا بررسی خواهد شد و تمام تلاش خود و مجموعه هواشناسی را در جهت حل مشکلات موجود  انجام خواهیم داد.

شیخ الملوکی مدیر کل هواشناسی قزوین با اشاره به اینکه مجوز ۵ ایستگاه هواشناسی را داریم افزود: . به دلیل کمبود بودجه امکان احداث را نداریم و با توجه به اعتبارات بهسازی ایستگاه های رازمیان ،معلم کلایه ،قزوین و اداره کل صورت گرفته و تمام تلاش خود را در جهت حمایت از کارکنان این اداره کل صورت گرفته است.

درادامه بازدید: در نهمین روز بهمن ماه پس از جلسه  با کارکنان هواشناسی، تاج بخش در  شورای اداری استان حضور پیدا کرد.

مصاحبه و گفتگو با اصحاب رسانه در این سفر استانی انجام شدشنبه 11 بهمن 1399
09:13:22
تعداد بازدید ها از این صفحه: ۴۸۲تعداد بازدیدکنندگان کنونی: ۶

تعداد کل بازدید کنندگان: ۱۰۹۳۷۸۰


Copyright © QazvinMet All rights reserved
E-mail : info@qazvinmet.ir - Design and Power by: CaspianITC