دیدار مدیرکل هواشناسی استان قزوین با نماینده مردم شریف قزوین
دیدار مدیرکل هواشناسی استان قزوین با نماینده مردم شریف قزوین

به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان قزوین، مدیرکل هواشناسی استان قزوین بتاریخ ۹۸/۰۶/۱۶در دیدار با خانم مهندس زرآبادی  نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی ضمن ارائه گزارشی  از فعالیت های سازمان هواشناسی کشور و اداره کل هواشناسی استان قزوین به عملکرد هواشناسی استان در سال جاری اشاره و  اظهار داشت: در فروردین ماه سال جاری رخداد ۲ موج سیلابی را  در استان شاهد بودیم که به موقع و درست پیش بینی شد  و با مدیریت خوب مسئولین استان، کمترین خسارت را به جا گذاشت.

مدیرکل هواشناسی استان قزوین در ادامه با اشاره به تعداد بالای ایستگاه های هواشناسی در استان بیان داشت: ۹ ایستگاه هواشناسی سینوپتیک در سطح استان مستقر است که این ایستگاه ها ، تأمین اعتبار تجهیز و بروز رسانی آنها از مشکلات پیش رو می باشد.

شیخ الملوکی در پایان با اشاره به بودجه هواشناسی کشور اظهار داشت: سرجمع اعتبارات سازمان در جایگاه مناسبی قرار ندارد و تقاضا داریم با توجه به اهمیت هواشناسی، این موضوع در مجلس شورای اسلامی مورد حمایت قرار گیرد. نماینده شهرستان قزوین نیز ضمن تاکید بر نیاز به تقویت و تجهیز سازمان هواشناسی قول دادند در اولین فرصت با رئیس سازمان هواشناسی کشور دیدار داشته باشند. هم‌اکنون هواشناسی با کمبودهای جدی مواجه است که با اعتبارات فعلی نمی توان این نارسایی ها را جبران کرد.شنبه 30 شهريور 1398
04:18:44
تعداد بازدید ها از این صفحه: ۳۴۰تعداد بازدیدکنندگان کنونی: ۱

تعداد کل بازدید کنندگان: ۹۹۲۱۴۲


Copyright © QazvinMet All rights reserved
E-mail : info@qazvinmet.ir - Design and Power by: CaspianITC